BORA BORA HAKKINDA

BORA BORA HAKKINDA

Eğlencenin ve huzurun adresi olan Bora Bora Butik Hotel, bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle sizi Alanya’nın eşsiz güzellikteki deniz, kum, güneş üçlüsüne çağırıyor.

Deniz manzaralı odalarımıza karşı rahat bir nefes alacağınız, mutlu tatil anılarınızı biriktireceğiniz, unutulmaz anılarla aklınıza kazınacak olan butik hotelimize tatilin keyfini çıkarmaya bekleriz…

COVİD-19 İle İlgili Aldığımız Önlemler Misafir kabulünde COVID-19 tedbirleri ve uygulamalarına ilişkin yazılı bilgilendirme yapılmakta ve oteldeki uygularımız ile ilgili broşür verilmektedir, ayrıca tesis genelinde misafirin ve personelin kolayca görebileceği yerlerde uygulanan/uyulması gereken kurallara ve sosyal mesafelere ilişkin görsel bilgilendirme yapılmaktadır. Sıra oluşabilecek her yerde sosyal mesafe işaretlemeleri yapılmıştır. Misafirler tesise girişte temassız ateş ölçümü uygulamaları, dezenfeksiyon halıları (paspasları) ve el dezenfeksiyon imkânı ile karşılanır. Genel alanlar ve birçok noktada dezenfeksiyon üniteleri bulunmaktadır. Misafirlerden son 14 gün içerisinde bulunduğu yerlerin, varsa kronik rahatsızlıklarının, COVID-19 geçirip geçirmediklerine ilişkin bilgilendirme istenilir. Mümkün olduğunca, temassız ödeme alınır. Asansörlerin sosyal mesafe kurallarına uygun kullanımına ilişkin asansör içi yer işaretleri bulunmaktadır ve asansörlerimizin genişliğine göre 2 kişiden fazla aynı anda kullanım yapılmamaktadır. Asansörlerin içi ve düğmeler sıklıkla meydancımız tarafından dezenfekte edilmektedir. Aynı odada konaklayan veya aynı aileden olan misafirlerin genel mahal kullanımlarında birbirleri ile sosyal mesafe şartı aranmaz. Müşteri genel kullanım alanlarına gri renkli kapaklı atık kutuları konulur, bu kutular sadece maske, eldiven gibi malzemeler içindir. Personellerin düzenli olarak sağlık kontrolleri, ateş ölçümleri yapılmaktadır. Personele, çalışma yerine, misafirler ve ortam ile temasına uygun kişisel koruyucu donanım (maske, cerrahi maske, eldiven, siperlik gibi) ile el dezenfeksiyon imkânı sağlanır. Gıda üretimlerimiz hijyen ve gıda güvenliği uygulamalarına göre yapılmakta ve belirli periyodlarda Gıda Mühendisimiz tarafından kontrol edilmektedir. Mutfak personeli çalışma esnasında iş kıyafeti ve kişisel koruyucu ekipman kullanır,ellerini düzenli olarak yıkar ve dezenfekte eder. Mutfakta, personelin uyması gereken kurallar ve iyi hijyen uygulamaları ile ilgili görsel/yazılı bilgilendirme yapılır.

...::: GENEL BİLGİLENDİRME :::...

Kategori: 3 Yıldızlı

Pansiyon Durumu: Her şey dâhil (15 Ekim-01 Mayıs tarihleri arasında oda kahvaltı hizmeti verilmektedir)

Adres: Tosmur Mevkii Alanya/Antalya/Türkiye

Telefon : +90(242) 514 1455

E -Mail: info@boraborabutik.com

Web: www.boraborabutik.com

Yüzölçümü: 3.000 m2

Yatak Sayısı: 180

Diller: Türkçe, İngilizce, Almanca, Rusça, Flemenkçe

Flama ve Sahil Türü: 60 metre uzaklık

Konum: Alanya’ya 4 km, Antalya Havalimanına 135 km. Gazipaşa Havalimanına 33 km.

Kredi Kartları: Visa, Master Card

Elektrik: 220 volt

Evcil Hayvanlar: Kabul Edilmez

Sigara İçilmeyen Alan: 4207 sayılı kanun gereği kapalı alanlarda sigara içilmez. Oda balkonlarında sigara içilebilir.

Ulaşım: Taksi, Minibüs, Özel Araç

Güvenlik: Tesisimiz 24 Saat kamera sistemi ile izlenmektedir.

Otelimiz;

• Odalarda su ısıtıcısı, buzdolabı, fincan, bardak,
• 1 havuz
• 1 açık ve kapalı restaurant
• 1 açık ve kapalı bar
• Açık otopark
• Çocuk Parkı/Açık alan
• Bahçe
• Kablosuz internet bağlantısı
• Masa tenisi
• Langert
• Masa üstü oyun çeşitleri gibi hizmetler sağlamaktadır.

Bora Bora Butik Hotel, odalarına giriş, saat 14: 00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 11: 00'dir. Tur operatörü (acente) ile seyahat ediyorsanız, otelden transfer için ayrılış saatinizi info bord yanındaki acente info dosyasından öğrenebilirsiniz. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır. Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir. Odalarımız deniz veya kara manzaralıdır. Oda temizliklerimiz 09.00 ile 16.00 arasında yapılmaktadır. Linen değişimimiz konseptimizde belirtildiği standartlarda gerçekleşmektedir. İlave talepleriniz ve ihtiyaçlarınız için (Yastık, havlu, vb.) lütfen resepsiyon bölümümüze ulaşınız. Oda havlularınızı plajda veya havuzda kullanmamanızı önemle rica ederiz. Havuz kullanım saatleri dışında ve hava karardıktan sonra havuza girmeyiniz. Aksi uygulama misafirin kendi sorumluluğundadır. Havuzların bakım ve kontrolü son derece hijyenik şartlarda yapılmaktadır. Hizmet saatleri sabah 08: 00 akşam 19:00 On sekiz yaşın altındaki misafirlerimize alkollü içecekler servis edilmez. Çocuklardan ebeveynleri mesuldür.(Havuz alanlarında, park alanlarında ebeveyn gözetimi altında olmalıdır) Otelimizde ütü ihtiyacınız ücretsiz tarafınıza ütü verilerek sağlanmaktadır. Çamaşır yıkama ihtiyaçlarınız için otel yönetiminin belirlediği ücret karşılığında çamaşırlarınız yıkanmaktadır. Bebek yatağı ihtiyacı rezervasyon anında belirtildiği takdirde karşılanmaktadır. Odalarımızda bulunan su ısıtıcıları sayesinde bebekleriniz için gerekli gıdayı hazırlayabilirsiniz. Odalarınızda bulunan değerli eşyalarınızı sizler için tahsis etmiş olduğumuz emanet kasalara koymanızı önemle rica ederiz. Odalarımızda sigara içilmemesi gerektiğini sizlere hatırlatmak isteriz. Sigara içebilmeniz için balkonlarımızda kül tablalarımız bulunmaktadır. (Odada sigara içtiğiniz anda duman dedektörlerimiz çalışarak, yangın sireninin çalmasına neden olacaktır) Tesisimizde konakladığınız süre içinde Her şey dâhil konseptimizden faydalana bilmeniz için ön büroda giriş işlemlerimiz esnasında size verilen kol bantlarınızı lütfen konaklama sürecinde bileğinizde olması gerektiğini unutmayınız. Otel dışına çıktığınızda oda anahtarınızı lütfen resepsiyona bırakınız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.